JORDAN matcon dziś

25.05.2018

Ochrona danch

Klauzula informacyjna dla kontrahentów
JORDAN matcon Sp. z o.o.

Dalej

Obszary działania

1 partner – 3 obszary działalności

W trzech obszarach działalności, z dziesięcioma liniami produktów, kompetentnym doradztwem i szeroką ofertą usług proponujemy Państwu pełne wsparcie i prawdziwie partnerską współpracę.

Materiały

Technika liniowa

Profile i systemy

Pozostałe informacje

Gazele Biznesu 2013
Wyróżniają nas ludzie

Wyróżniają nas ludzie

W JORDAN matcon wszystko zorientowane jest na ludzi: zmotywowani pracownicy dbają o zadowolenie klienta. I tak prosta jest nasza filozofia. Dynamiczny rozwój firmy od momentu jej powstania potwierdza fakt, iż JORDAN matcon idealnie odpowiada wymaganiom nowoczesnego przemysłu budowy maszyn.

Niezawodni i dynamiczni – JORDAN matcon – grupa Dreckshage
Firma JORDAN matcon została utworzona w 2000 roku jako filia niemieckiej firmy Dreckshage GmbH & Co. KG z Bielefeld. Naszą wizją jest dostarczanie klientom z branży budowy maszyn i obróbki metali najwyższej jakości materiałów i usług. Nasza kompetencja bazuje na wieloletnim doświadczeniu macierzystej firmy DRECKSHAGE.

Najnowocześniejsze rozwiązania – siła JORDAN matcon
Zaangażowani pracownicy troszczą się codziennie o to, aby spełniać życzenia naszych klientów. Dzięki temu wcześnie dostrzegamy pojawiające się potrzeby i mamy możliwość zaproponowania nowych, atrakcyjnych rozwiązań dokładnie odpowiadających wymaganiom. Możliwości współpracy z JORDAN matcon są nieograniczone – od cięcia na wymiar i obróbki krawędzi po wydzielenie odrębnego magazynu materiałów.

scrollen
drucken