JORDAN matcon dziś

04.10.2017

Nowe walce rozprężne

Nowe walce rozprężne stosowane do folii, papieru, tkanin

Dalej

Pozostałe informacje

Obszary działania

Materiały

Telefon: 61 286 07 01-05
Fax: 61 286 07 10/11
e-mail: stal@jordan-matcon.pl

Technika liniowa

Telefon: 61 286 07 07-08
Fax: 61 286 07 10/11
e-mail: technika@jordan-matcon.pl

Tworzywa sztuczne

Telefon: 61 286 07 15-16
Fax: 61 286 07 10-11
e-mail: tworzywa@jordan-matcon.pl

Profile i Systemy

Telefon: 61 286 07 13
Fax: 61 286 07 10/11
e-mail: profile@jordan-matcon.pl

Gazele Biznesu 2013
JORDAN matcon materials & construction

Bezpośrednie połączenie do dobrych rad

W przypadku pytań, zapytań ofertowych, zamówień, uwag lub pochwał chętnie z Państwem porozmawiamy!

Stal Ciągniona:

Piotr Tyliński Specjalista ds. sprzedaży Tel: 61 286 07 01
Faks: 61 286 07 10/11
p.tylinski@jordan-matcon.pl
Michał Urbańczyk Specjalista ds. sprzedaży Tel: 61 286 07 02
Faks: 61 286 07 10/11
m.urbanczyk@jordan-matcon.pl
Krzysztof Pacyński Specjalista ds. sprzedaży Tel: 61 286 07 03
Faks: 61 286 07 10/11
k.pacynski@jordan-matcon.pl
Magdalena Gabska Specjalista ds. sprzedaży Tel: 61 286 07 04
Faks: 61 286 07 10/11
m.gabska@jordan-matcon.pl
Marta Banasik Specjalista ds. sprzedaży Tel: 61 286 07 05
Faks: 61 286 07 10/11
m.banasik@jordan-matcon.pl

Technika Liniowa:

Krzysztof Wieczorek Inżynier sprzedaży Tel: 61 286 07 08
Faks: 61 286 07 10/11
k.wieczorek@jordan-matcon.pl

Profile Kanya:

Marcin Zakrzewicz Inżynier sprzedaży Tel.: 61 286 07 13
Faks: 61 286 07 10/11
m.zakrzewicz@jordan-matcon.pl

Tworzywa Sztuczne:

Artur Klepczuk Specjalista ds. sprzedaży Tel: 61 286 07 16
a.klepczuk@jordan-matcon.pl

Przedstawiciele Handlowi:
(Materiały + Tworzywa Sztuczne)

Karol Wołk Polska Zachodnia Tel: 607 987 402
k.wolk@jordan-matcon.pl
Marcin Durkowski Polska Południowo Zachodnia Tel: 665-106-635
m.durkowski@jordan-matcon.pl
Bartłomiej Mijas Polska Wschodnia Tel: 609 880 844
b.mijas@jordan-matcon.pl
Daniel Walerowicz Polska Północna Tel: 665 109 302
d.walerowicz@jordan-matcon.pl

Manager Sprzedaży:

Barbara Welenc Manager Sprzedaży Tel: 61 286 07 06
Faks: 61 286 07 10/11
b.welenc@jordan-matcon.pl

Logistyka i Zakupy:

Ewa Urbańczyk Specjalista ds. logistyki i zakupów Tel: 61 286 07 14
Faks: 61 286 07 10/11
e.urbanczyk@jordan-matcon.pl

Marketing:

Żaneta Kasprzyk Specjalista ds. Marketingu Tel: 61 286 07 12
Faks: 61 286 07 10/11
z.kasprzyk@jordan-matcon.pl

Księgowość:

Barbara Fijak Główna Księgowa
Prokurent
Tel: 61 286 07 22
Faks: 61 286 07 23
b.fijak@jordan-matcon.pl

Zarząd:

Werner Schäper Prezes Zarządu Tel: 61 286 07 06
Faks: 61 286 07 21
w.schaeper@jordan-matcon.pl
Katarzyna Gnyś Dyrektor Zarządzający
Prokurent
Tel: 61 286 07 20
Faks: 61 286 07 21
Faks-Mail: 61 622 91 09
k.gnys@jordan-matcon.p
Honorata Wlaźlak Asystentka Zarządu Tel: 61 286 07 19
Faks: 61 286 07 10/11
h.wlazlak@jordan-matcon.pl
scrollen
drucken