JORDAN matcon dziś

04.10.2017

Nowe walce rozprężne

Nowe walce rozprężne stosowane do folii, papieru, tkanin

Dalej

Kontakt

Telefon: 61 286 07 00
Faks: 61 286 07 10/11
e-mail: info@jordan-matcon.pl

Godziny otwarcia
pn.-czw.: 7:30 – 16:30
piątek: 7:30 – 15:30

Tak mogą Państwo do nas dojechać

Pozostałe informacje

Gazele Biznesu 2013
Kariera

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY Produktów Technicznych

JORDAN matcon Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy produktów dla producentów maszyn i urządzeń.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów /ek do objęcia funkcji:

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

Produktów Technicznych

Miejsce pracy: Środa Wlkp.
Nr ref. VID / 2018 / 03 / JOR

Opis stanowiska
• praca o charakterze biurowym,
• kompleksowa obsługa sprzedażowa klienta: opracowywanie ofert i zamówień w zakresie produktów technicznych,
• aktywne prowadzenie telefonicznej sprzedaży i doradztwo techniczne,
• projektowanie oraz kosztorysowanie,
• odpowiedzialność za rozwój sprzedaży i obroty w powierzonym zakresie

Wymagania
• wykształcenie wyższe techniczne,
• praktyczna umiejętność projektowania w programach typu CAD,
• doświadczenie w sprzedaży oraz w projektowaniu,
• dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• otwartość i komunikatywność,
• umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem,
• dążenie do realizacji wyznaczonych celów.

Prosimy o przesłanie swojej kompletnej aplikacji z numerem referencyjnym w temacie maila, wraz z podpisanym oświadczeniem o ochronie danych osobowych na adres:

rekrutacja@jordan-matcon.pl

JORDAN matcon Sp. z o.o.
Kijewo 50
63-000 Środa Wlkp.
www.jordan-matcon.pl

scrollen