JORDAN matcon dziś

04.10.2017

Nowe walce rozprężne

Nowe walce rozprężne stosowane do folii, papieru, tkanin

Dalej

Kontakt

Telefon: 61 286 07 00
Faks: 61 286 07 10/11
e-mail: info@jordan-matcon.pl

Godziny otwarcia
pn.-czw.: 7:30 – 16:30
piątek: 7:30 – 15:30

Tak mogą Państwo do nas dojechać

Pozostałe informacje

Gazele Biznesu 2013
Kariera

INŻYNIER SPRZEDAŻY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

JORDAN matcon Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy produktów dla producentów maszyn z zakresu m.in. komponentów liniowej techniki napędu, przenośników taśmowych oraz stali ciągnionej i tworzyw technicznych. Działalność firmy jest konsekwentnie skierowana na potrzeby branży budowy maszyn i urządzeń. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów /ek do objęcia funkcji:

INŻYNIER SPRZEDAŻYPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(konstrukcje z profili aluminiowych)

Region: dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Nr ref. KANYA / PH / 2017

Opis stanowiska:

  • praca w terenie

  • sprzedaż i doradztwo profili aluminiowych szwajcarskiego systemu montażowego KANYA do branży budowy maszyn w zakresie obudów, zabudów maszyn, wyposażenia stanowisk pracy, rozwiązań do linii produkcyjnych, itp.

  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami

  • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie

  • realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży spółki

  • ścisła współpraca z konstruktorem w biurze

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • min 3-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, w branży technicznej

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

  • zorientowanie na potrzeby klienta i osiąganie wyznaczonych celów

  • posługiwanie się pakietem MS Office

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim

  • bardzo dobre warunki pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy,(samochód służbowy także do użytku prywatnego, laptop, telefon, internet)

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole

  • pakiet prywatnych usług medycznych

Prosimy o przesłanie swojej kompletnej aplikacji z numerem referencyjnym w temacie maila, wraz z podpisanym oświadczeniem o ochronie danych osobowych na adres:
rekrutacja@jordan-matcon.pl

Jordan matcon Sp. z o.o.
Kijewo 50
63-000 Środa Wlkp.
www.jordan-matcon.pl

scrollen