JORDAN matcon dziś

04.10.2017

Nowe walce rozprężne

Nowe walce rozprężne stosowane do folii, papieru, tkanin

Dalej

Kontakt

Telefon: 61 286 07 00
Faks: 61 286 07 10/11
e-mail: info@jordan-matcon.pl

Godziny otwarcia
pn.-czw.: 7:30 – 16:30
piątek: 7:30 – 15:30

Tak mogą Państwo do nas dojechać

Pozostałe informacje

Gazele Biznesu 2013
Kariera

INŻYNIER SPRZEDAŻY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

JORDAN matcon Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy produktów dla producentów maszyn z zakresu m.in. stali ciągnionej, tworzyw sztucznych, aluminiowych profili modułowych oraz komponentów liniowej techniki napędu. Działalność firmy jest konsekwentnie skierowana na potrzeby branży budowy maszyn i urządzeń.

Mając na uwadze rozwój działu Technika Liniowa, poszukujemy na nowo tworzone stanowisko kandydatów /-ek:

INŻYNIER SPRZEDAŻYPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Technika Liniowa – Południe
Region:
śląskie, łódzkie, mazowieckie małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie, lubelskie,
Nr ref: LIN / PH / 2017 / Południe

Opis stanowiska
• praca w terenie
• sprzedaż i doradztwo w zakresie komponentów liniowej techniki napędu (prowadnice liniowe z wózkami, wałki prowadzące z doposażeniem, tuleje, łożyska, przekładnie podnośnikowe, śruby napędowe z gwintem kulowym oraz trapezowym, nakrętki itp.) oraz wyposażenia z zakresu automatyzacji produkcji (przenośniki łańcuchowe, taśmowe, rolkowe itp.)
• pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami
• prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie
• realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży spółki,
• zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania
• wykształcenie wyższe w zakresie budowy maszyn
• min 3-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, w branży technicznej
• czynne prawo jazdy kategorii B
• umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
• nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
• umiejętność planowania pracy,
• posługiwanie się pakietem MS Office,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim,
• bardzo dobre warunki pracy,
• niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy – także do użytku prywatnego, laptop, telefon, internet)
• możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą atmosferę pracy w młodym zespole.
• pakiet prywatnych usług medycznych

Prosimy o przesłanie swojej kompletnej aplikacji z numerem referencyjnym w temacie maila, wraz z podpisanym oświadczeniem o ochronie danych osobowych na adres:

rekrutacja@jordan-matcon.pl

JORDAN matcon Sp. z o.o.
Kijewo 50
63-000 Środa Wlkp.

www.jordan-matcon.pl

scrollen